24 Yıllık Tecrübe

Bölgemizin hakkettiği lezzetleri üretmek En büyük mutluluğumuz

Karadenizin Eşşiz Lezzetlerinden Sonra Dondurma ve Tatlı Lezzetlerini sizlerle Buluşturmak İçin çalışıyoruz

Bizi Takip Edin

Müşterilerimiz

Her Zaman Mutlu

Şafaklar Restorant Ve Otel Hizmetlerimize Şafak Dondurma'yı eklemekten mutluluk duyuyoruz

Yazın Dondurma Kışın Dondurma+tatlı birleşimi ile farklı lezzetler üretmeye devam edeceğiz

Ekibimiz

Siz değerli müşterimize daha iyi hizmet verebilmek adına en iyi en mutlu ekibimizi kurduk

Cengiz ŞAFAK

Kurucu

Siz daha iyisine layıksınız

Tanıtımlar

‘DONDURMADA FARKLI BİR YENİLİK GETİRECEĞİZ’ Özellikle dondurma lezzetleri ile ağırlıklı bir konseptle Değerli Nazilli sakinlerine ve dışardan ilçemizi ziyarete gelen değerli misafirlerimize kapılarımızı açtık, “Şafaklar Numune-Tek yeniliklerine devam edecek. Nazilli’de 24 yıldır hizmet faaliyetlerimiz devam ediyor. Şirketimiz bünyesinde 9. Şubemizi açmış bulunmaktayız. Bu şubemizin farklı bir konsepti var. Diğer şubelerimiz ekmek ağırlıklı, bu şubemiz yazın daha çok dondurma ağırlıklı olacak. Şafak Dondurma da bunun yanı sıra unlu mamuller, yaş ve kuru pasta, kışın salep, künefe çeşitli ürünlerimiz olacak. Buradaki asıl hedefimiz yazın dondurmada farklı bir yenilik ve tat getirmek istiyoruz. Meyveli ve sade dondurmada kendi üretimimiz ve ismimizle birlikte üzerine güzel projelerimiz var. ”

Cengiz ŞAFAK

Basında Şafak Dondurma

Şafak Dondurma'dan farklı tat ve konsept Nazilli’de hizmet veren Şafaklar Numune-Tek’in 9. Şubesi Şafak Dondurma, 5 bin kişilik lokma hayrı ile açıldı.

Şafaklar Numune-Tek, Altıntaş Mahallesi Kıbrıs Caddesi üzerinde yepyeni bir konseptle Şafak Dondurma olarak kapılarını hizmete açtı. Kendi bünyesindeki 9. Şubenin açılışını lokma hayrı ile taçlandıran Şafak Dondurma, kuru, yaş pasta çeşitleri ve farklı konseptiyle dikkatleri üzerine topladı.

......

Ziyaretçi Galerimiz

Bölgemizin Ve Ülkemizin İleri gelenlerinden ziyaretler